Bezprostřednost a energie z kurzu ve mně zůstala

Do kurzu Tantrické meditace pro ženy jsem šla bez očekávání, moje představa o tantře byla hodně jednoduchá a zkreslená. Zjistila jsem, že to může být „životní styl“ nebo spíše cesta, kterou člověk jde a je veden. Já jsem ušla prvních pár krůčků po této cestě.

Poznala jsem pár jedinečných žen a hlavně o trochu víc poznala sama sebe. Zjistila jsem, že fyzický dotek s cizími lidmi mi nedělá potíže (jak jsem si zatvrzele myslela) a naopak může být obohacující. Stačí se jenom otevřít, být v přítomnosti a nechat věci plynout. Protože jsme praktikovaly hodně technik, z nichž každou jenom jednou, bylo to pro mne hlavně o okamžitém prožitku. Nenašla jsem si už potom svůj čas na opakování, ale ta bezprostřednost a energie z kurzu ve mně zůstala a pomáhá někde uvnitř a nevědomě.

A vlastně jednotlivé střípky z příjemných podzimních večerů jsem do svého života zařadila a v určitých každodenních situacích je aplikuji (např. vnitřní úsměv). Také prostor, který jsi pro kurz našla, je moc pěkný a přispěl k celkové atmosféře. Ještě jednou děkuji, že jsem díky Tobě objevila Tantru a pokud někdo hledá cestu hlouběji do sebe, určitě to zkuste také.